WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM

Staramy się być pomocni, doradzamy, pomagamy. W kontakcie z klientem stawiamy na uczciwość, rzetelność i zapewniamy pełną informację o postępie projektu. Na państwa zapytanie odpowiemy, dopytamy się państwa o wszelkie potrzebne w projekcie informacje, w trakcie trwania projektu chętnie kontaktujemy się ustalając wszystkie szczegóły. Wszelką korespondencję dotyczącą danego zapytania lub projektu kojarzymy z numerem projektu i katalogujemy, dla tego preferujemy kontakt mailowy. Porządek w dokumentach i biuro-serwer pozwala nam prowadzić wiele projektów jednocześnie.

Zaoferowane przez nas maszyny jesteśmy w stanie wykonać w terminie około 2-4 tygodni, przy dużych lub skomplikowanych maszynach termin się wydłuża. Przy dużych zamówieniach i powtarzalnych urządzeniach, cena jednostkowa urządzeń i przenośników jest niższa. Jesteśmy w stanie wykonać linie porzenośników o łącznej długości kilkuset metrów, uzbroić w systemy zasilająco sterujące, czujniki i zintegrować w spójny system z maszynami klienta. Sprzedajemy maszyny na rynku europejskim i bliskim wschodzie.

Naszymi dostawcami są firmy o uznanej marce i zasięgu światowym, nie stosujemy zamienników i produktów o podejrzanym pochodzeniu. Na maszyny udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, wydłużamy gwarancję jeśli w urządzeniu są komponenty o dłuższej gwarancji udzielonej przez dostawcę. Oferujemy serwis pogwarancyjny.

W trakcie trwania projektu, a nawet montarzu uwzględniamy życzenia klienta i zmiany w projekcie, jesteśmy elastyczni, pomocni.

Zakupione maszyny możemy dostarczyć na życzenie klienta zorganizowanym transportem.

  • Pobierz dokument "Ogólne warunki sprzedaży.pdf".
  •  


    Copyright © 2008-2015: absolute-machines™, all rights reserved