ABSOLUTE-MACHINES

to biuro projektowe dostarczające urządzenia przenośnikowe oraz manipulacyjne. Rozwiązujemy zagadnienia transportu, manipulacji, montażu, pakowania i paletyzacji produktu. Nie jesteśmy dystrybutorem części z przypadku zajmującym się produkcją. Ponieważ sami projektujemy i wykonujemy maszyny, pozwala nam to bardziej elastycznie podejść do problemu, nie musimy na siłę trzymać się standardów. Dostarczamy urządzenia doskonale dopasowane do potrzeb klienta. Zaprojektowane przez nas maszyny jesteśmy w stanie dość łatwo i szybko modyfikować, oferując produkty o nowych właściwościach technicznych. Bogate doświadczenie naszej kadry pozwala nam wdrażać urządzenia których inne firmy nie są w stanie wykonać.

Korzystamy z wysokich zniżek u dostawców. Montaż urządzeń wykonany jest siłą rodzimych pracowników, firma ma elastyczną strukturę i wykorzystuje najnowsze technologie. Ograniczamy do absolutnego minimum biurokrację, tak aby nasza praca koncentrowała się na współpracy z klientem. Wszystkie te działania pozwalają nam śmiało konkurować z firmami rodzimymi i zachodnimi.

Maszyny absolute-machines są solidnie, napędy przewymiarowane, części w wykonaniu przemysłowym. Stosujemy komponenty mechaniki i automatyki tylko i wyłącznie uznanych marek. W naszej polityce kierujemy się niezawodnością maszyn, serwis nie jest działalnością zarobkową firmy. Nie zajmujemy się handlem częściami.

Urządzenia standardowe są tak zaprojektowane aby były łatwe w serwisowaniu i eksploatacji. W przemyśle spożywczym pamiętamy o konieczności częstego mycia, maszyny można otworzyć i przemyć w ciągu kilkunastu minut.

Wykonujemy: przenośniki wszelkich typów, z wyjątkiem maszyn dla górnictwa.

Na każdym etapie projektu współpracujemy z klientem, problemy i opóźnienia natychmiast raportujemy klientowi. Dokumentację projektu przechowujemy dożywotnio.

 


Copyright © 2008-2015: absolute-machines™, all rights reserved